Fundacja “Mrunio”

Jesteśmy Państwu wdzięczni za pomoc w realizacji naszych celów statutowych:

czyli, między innymi: .................

1. Leczenie psów i kotów są bardzo wysokie .... szczególnie szczeniąt i kociąt porzuconych w bardzo młodym wieku oraz zwierząt poszkodowanych w wypadkach albo poturbowanych lub zaniedbanych przez złych ludzi.

2. Wysyłamy psiaki do adopcji w różne miejsca w kraju i za granicą - pokrywamy więc koszty benzyny lub transportu.

3. Pomagamy wiejskim psom. Ich życie jest naprawdę ciężkie. Kupujemy leki na odpchlenie i odrobaczenie; na karmę i na nowe budy. Spędzamy wiele czasu na edukację społeczeństwa aby wreszcie ci, którzy postrzegają zwierzęta jako zbędne przedmioty, które nic nie czują; zrozumieli, że  zwierzę tak jak człowiek: czuje ból, głód, pragnienie itp. Proszę o przeczytanie naszego art. p.t “Uwolnijmy psy z łańcuchów” w zakładce “Podopieczni”.

4. Ciężki jest los wolnobytujących kotów; zarówno na wsiach jak i w miastach. Odrobaczamy je, odpchlamy i dokarmiamy oraz robimy dla nich bezpieczne miejsca schronienia się przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

5. Obecnie w Polsce jest znacznie więcej psów i kotów niż możliwości znalezienia dla nich nowych domów. Niechciane psy latami przebywają w przepełnionych schroniskach a wolnobytujące, niedożywione i nieleczone koty, często nieprzeżywają zimy.

Jedyną humanitarną metodą ograniczenia ich populacji jest   S T E R Y L I Z A C J A

Nie zapominajcie o nas i wspierajcie nasze działania na rzecz pokrzywdzonych zwierząt.

Poniżej informacje jak można wpłacać dla nas darowizny na nasze cele statutowe:

Fundacja Mrunio

ul. Stobnicka 53